Blogi

Kui asjal on mitu omanikku

Minuni on jõudnud palju juhtumeid, kus ühis- või kaasomanikud paluvad selgitada enda õiguseid ja võimalusi, mis neil on ühise asja suhtes. Sagedased on küsimused, kus vaieldakse abielu ajal soetatud vara üle või ei jõuta kokkuleppele kaasomandisse kuuluva asja kasutamises ning korterelamute puhul usutakse, et ühine kuur kuulub korteriühistule. Julgustan enda muredega notari poole pöörduma, et erapooletut abi ja nõu saada.

Lisan ka siia enda selle aasta augustikuu Paide linnalehes avaldatud artikli "Kui asjal on mitu omanikku".
Loe lisaks

Kaugtõestamisest

Ka kriisiolukorras tuleb notaritel tagada teenuste kättesaadavus, kuid notaribürood külastades ei tohi ohtu seada notaribüroo töötajate, teiste klientide ega enda tervist, mistõttu tuleb lähtuda büroo töökorraldusest ja kasutusele võetud meetmetest. Kui oled haige või kokku puutunud koroonaviirusega nakatanud inimesega, siis PÜSI KODUS! Kui oled haige või kokku puutunud koroonaviirusega nakatanud inimesega ja notariaaltoimingu läbiviimine on vältimatu, siis anna sellest teada ja küsi notarilt telefoni või e-posti teel kas ja kuidas on tal võimalik Sind aidata või nõustada.
Loe lisaks

Pärimisest lihtsalt ja arusaadavalt

Mingil ajahetkel tuleb meil kõigil mõelda, mis saab meie maisetest asjadest ja varast pärast seda, kui oleme läinud taeva radadele. Kes hoolitseb vara eest, võtab kohustused enda kanda ning korraldab matused? 
Loe lisaks